Все для краси та здоров'я!

ВСЕ ДЛЯ КРАСИ ТА ЗДОРОВ'Я! "STREKOZA FITNESS" подбає про ваш зовнішній вигляд та самопочуття!

 

Ми знаємо, як важливо виглядати на всі 100%, тому готові запропонувати вам наступні послуги: 

 

 •   Масаж

 

В "STREKOZA FITNESS" є багато видів масажу, які вирішують найрізноманітніші завдання - від виправлення косметичних недоліків до профілактики і лікування серйозних хронічних захворювань. 

  

 •    Гідромасаж

 

Гідромасаж в "STREKOZA FITNESS" на Лідерсівському бульварі ​​- це сеанс підводного масажу тіла потужними струменями води. Особливістю гідромасажу є глибоке пропрацювання тканин і м'язів за допомогою інтенсивної дії струменів теплої води.

 

 •   Шугаринг

 

Шугаринг - це найефективніший метод тимчасової депіляції, який завойовує все більше сердець завдяки своїй ефективності і натуральності. Дана процедура доступна у всіх клубах "STREKOZA FITNESS". 

 

 •   Косметологія 

 

Косметолога необхідно відвідувати з певною періодичністю кожній людині, навіть тому, у кого немає видимих ​​проблем зі шкірою. В "STREKOZA FITNESS" подбали про те, щоб ви могли отримати такі послуги: 

 

Чистка обличчя. 

Пілінг. 

Мезотерапія. 

Біоревіталізація. 

Ботулінотерапія. 

Спа-догляд. 

Масаж гуаша. 

Карбоксітерапія.

Еко-маска "Живий колаген". 

Плацентарна маска. 

 

 •   ВРМ  

 

Вакуумно-роликовий антицелюлітний масаж - це сучасна технологія впливу на жирові і м'язові тканини. Його застосовують для усунення "апельсинової кірки" і боротьби з целюлітом в різних зонах. Цей масаж сприяє покращенню постачання тканин поживними речовинами і киснем, поліпшенню лімфо і кровообігу, прискоренню обміну речовин, очищенню організму від шлаків і токсинів. 

 

 •    Пресотерапія

 

Пресотерапія - це вид апаратного масажу, який здійснюється за допомогою впливу на тіло стисненого повітря. Дозволяє впоратися з целюлітом, в'ялістю шкіри і зайвою вагою.

 

 •    Солярій - це популярний та безпечний метод отримання рівномірного бронзового відтінку шкіри. Особливо актуальною ця процедура є перед відвідуванням пляжу, так як там є ризик отримання опіків і нерівномірної засмаги, котру буде дуже складно виправити.

 

 •   Сауна

 

Сауна - це дієвий спосіб підвищення гнучкості м'язів. Вона створює відчуття глибокої релаксації тіла і розуму. Сауна відкриває пори шкіри, заспокоює біль у м'язах, підвищує кровообіг.

 

 •   Манікюр/Педикюр

 

В "STREKOZA FITNESS" надаються наступні послуги:

⠀апаратний манікюр;

апаратний педикюр;

покриття гель-лаком;

лікування нігтьової пластини;

лікувальний педикюр.

Наше приладдя для манікюру і педикюру проходить всі етапи стерилізації. Майстри "STREKOZA FITNESS" працюють тільки з якісними матеріалами провідних виробників. Ми гарантуємо 100%-ну якість та безпеку!

 •   Інфрачервона кабіна  

 

Інфрачервона кабіна покращує крово- і лімфообіг, прискорює відновлення м'язів і суглобів після фізичних навантажень, а також нормалізує психічний стан.

 

В "STREKOZA FITNESS" працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці, які проводять процедури правильно, якісно і безпечно.

 

Звертайтеся до нас для отримання більш детальної інформації щодо послуг краси та здоров’я!

 

Можете залишити заявку на сайті "STREKOZA FITNESS" або в соціальних мережах!

 

Чекаємо на вас 

 •  Лідерсівський бульвар,9а

(067) 559-33-12

(093) 086-88-46

(066) 708-40-27

 

 •  Ген. Бочарова,37г

(048) 711-88-09

(067) 483-08-79

 

 •  Базарна,63

(0482) 34-59-95

(067) 519-06-00

(093) 959-96-22

 

 •  Ак. Глушка,11з

(048) 746-44-33

(063) 073-79-70