Новости

Клуби працюють у звичайному режимі

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ КЛУБІВ «STREKOZA FITNESS»! З 18 жовтня Одеса вступає в «червону зону» адаптивного карантину. Клуби працюють у звичайному режимі. Але для цього ми змушені дотримуватися постанови МОЗ.

подробнее >

КАРТА ДО ЛІТА! УВЕСЬ ФІТНЕС ЗА 23 ГРН НА ДЕНЬ!

ГОТУЙТЕ САНИ ВЛІТКУ, А ТІЛО ДО ВІДПУСТКИ - ВЖЕ ЗАРАЗ! Кожного літа питаєте себе чому не підготувалися до відпустки заздалегідь? Ми подбали про це за вас! Тримайте картку «ДО ЛІТА»! Увесь фітнес - за 23 грн в день! Приходьте тренуватися до сучасних клубів "STREKOZA FITNESS" за найвигіднішою ціною в місті! Пропозиція діє до 31 жовтня В УСІХ КЛУБАХ "STREKOZA FITNESS"! ⠀

подробнее >

ЛЕГКИЙ СТАРТ! ОТРИМАЙ 5 ПЕРСОНАЛЬНИХ ТРЕНУВАНЬ У ПОДАРУНОК

ВПРОВАДЖУВАТИ В СВОЄ ЖИТТЯ ФІТНЕС - ЛЕГКО! Отримайте П’ЯТЬ персональних тренувань в ПОДАРУНОК з картою «ЛЕГКИЙ СТАРТ»! Якщо ви ніколи раніше не тренувалися в фітнес-клубі або пробували в далекому минулому, то ця пропозиція точно для вас! На п’ятьох індивідуальних тренуваннях інструктор допоможе вам максимально швидко адаптуватися, освоїти базові вправи, навчитися правильній техніці виконання, дасть рекомендації щодо режиму тренувань та харчування.

подробнее >

ЛОВІТЬ МОМЕНТ! ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 20% НА КУРС МАСАЖУ В “STREKOZA FITNESS"!

Відчуваєте постійний стрес через сучасний темп життя? Турбує спина та головний біль? Хочеться відволіктися від щоденних фізичних і розумових навантажень? Масаж - те, що потрібно! Пропозицієя діє протягом серпня в усіх клубах системи "STREKOZA FITNESS".

подробнее >