Новости

ЛОВІТЬ МОМЕНТ! ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 20% НА КУРС МАСАЖУ В “STREKOZA FITNESS"!

Відчуваєте постійний стрес через сучасний темп життя? Турбує спина та головний біль? Хочеться відволіктися від щоденних фізичних і розумових навантажень? Масаж - те, що потрібно! Пропозицієя діє з 1 по 31 липня в усіх клубах системи "STREKOZA FITNESS".

подробнее >

СПЕКОТНІ ЦІНИ ВЕСЬ ЛИПЕНЬ В "STREKOZA FITNESS"! ЗНИЖКА НА АБОНЕМЕНТ ДОРІВНЮЄ ТЕМПЕРАТУРІ ПОВІТРЯ ЗА ВІКНОМ!

Не знаєте, чим зайнятися в спеку? Сидите дома та сумуєте за активним способом життя? Рішення є - СПЕКОТНІ ЦІНИ ВЕСЬ ЛИПЕНЬ В “STREKOZA FITNESS”! Пропозиція діє В УСІХ КЛУБАХ "STREKOZA FITNESS" з 1 по 31 липня! Для власників карти "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" - 1 місяць, 3 місяці і 6 місяців!

подробнее >

ЛЕГКІ ЛІТНІ ЦІНИ НА КАРТКИ ВІД 3-х МІСЯЦІВ! МІСЯЦЬ ФІТНЕСУ В ПОДАРУНОК!

МРІЄТЕ ПРО АКТИВНЕ ЛІТО? БЕЗМЕЖНО ЗАКОХАНІ У ФІТНЕС? ДОДАЙТЕ ЛЕГКОСТІ У ВАШЕ ЛІТО! "STREKOZA FITNESS" ДАРУЄ ВАМ ЛЕГКІ ЛІТНІ ЦІНИ ТА МІСЯЦЬ ФІТНЕСУ У ПОДАРУНОК!

подробнее >

ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ - СТРУНКЕ ТА ПРУЖНЕ ТІЛО ЗА КІЛЬКА СЕАНСІВ! 5 ПРОЦЕДУР - 1750 ГРН ЗАМІСТЬ 2000 ГРН! 

Мрієте про струнке, доглянуте тіло та пружну шкіру? Не встигли підготуватися до літа? Вакуумно-роликовий масаж в "STREKOZA FITNESS" саме для вас!

подробнее >

ЯСКРАВЕ ФІТНЕС-ЛІТО ДЛЯ АКТИВНОГО ШКОЛЯРА І СТУДЕНТА НА ГЕН. БОЧАРОВА, 37Г! ТРИ МІСЯЦІ ФІТНЕСУ ВСЬОГО ЗА 20 ГРН В ДЕНЬ!

Хочеш провести це літо активно і з користю для здоров'я? Тобі точно до нас! Спецпропозиція в клубі  "STREKOZA FITNESS" на Ген.Бочарова, 37г “Три місяці фітнесу за 20 грн в день” діє до 15 червня!

подробнее >